RESTBET282.COM – SOUTHAMPTON TARAFTARLARININ CHARLİE AUSTİN TEPKİSİ!

restbet282.com-southampton-taraftarlarının-charlie-austin-tepkisi-737x322
Galatasaray’ın forvet adayları arasında yer alan Charlie Austin‘in ekipten dağılma ihtimalinin kuvvetlenmesinin ardından Southampton taraftarları, İngiliz golcü hakkında sosyal medyada görüşlerini aktardı. 
 
Twitter’da Austin’in muhtemel ayrılığı hakkında görüşlerini bildiren Southampton taraftarları, genel olarak ”Gitsin” görüşüne dominant oldu. 

”ATLARI DAHA ÇOK ÖNEM VERİYOR!”

 
Southampton taraftarları, Twitter’da Charlie Austin hakkında ”Giderse rahatsız olmam, teknik direktörün tarzına uymuyor. Artık burada yapabileceği başka şey yok.”, ”Giderse onu yargılayamam. Gitmesi halinde üzülmem dahi.” gibi yorumlarda bulunurken en dikkat çekici yorum ”Atları, futboldan daha çok önem veriyor. Ayrıca devamlı sakatlanıyor. Gitsin.” biçiminde oldu. 

ATLARA ÇOK TUTKULU

İngiliz golcünün at yarışına isteği, geçtiğimiz senelerde tenkidi mevzusu olmuştu. Austin, bir yarıyıl Türkiye’ye gelerek at yarışı izlemişti.


”İYİ TRANSFER OLUR”

 
Ufak bir kısım ise Austin’in gitmesine karşı çıktı. Bir Southampton taraftarı, ”Ben olsam yollamazdım. Ne zaman oyuna girse gol atıyor. Onu alacak ekip için çok iyi transfer olacak.” yorumunda bulundu.

Southampton taraftarlarının Charlie Austin tepkisi!
Restbet282.com yeni giriş adresine iki farklı erişim ile ulaşabilme imkânınız bulunmaktadır. Bu erişim noktaları mobil uygulama ve yeni giriş adresi ile erişim olmaktadır. Her iki alternatifler de siteye erişimi sağlayıp üyelik girişlerini yaparak sitenin çeşitli spor hizmetlerinden fayda sağlayabileceksiniz. Bunlar siteye dair haberler, spor oyunları ve tv özelliği olabilmektedir.
Restbet282.com sitesi, yeni ve güncel spor haberleri ile takipçilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bu haberlerden birini Fatih Terim’in vermiş olduğu müjde oluşturmaktadır. Fatih Terim, Leızng maçı sonrasında karşılarına çıkan Galatasaray taraftarlarının transfer istediğine, 3 işaretinin yaparak yanıt vermiştir. Yeni sezona 3 transfer olacağını böylelikle açıklamıştır.

Bir önceki yazımız olan WLPRONET.COM OLARAK GİRMEYİ DENEYİNİZ başlıklı makalemizde wlpronet.com doğru adresi mi?, wlpronet.com doğru girişi mi? ve wlpronet.com en yeni adresi mi? hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET ÖNEMLİ YAZILAR:

restbet282.com-southampton-taraftarlarının-charlie-austin-tepkisi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.