RESTBET283.COM – DİAGNE’NİN ESKİ HOCASINDAN TRANSFER SÖZLERİ

restbet283.com-diagnenin-eski-hocasından-transfer-sözleri

Galatasaray‘ın yeni transferi Mbaye Diagne için Macaristan’daki daha önceki öğretmeninden söylemeler geldi.

Sarı-kırmızılı ekibin 10 milyon euro bonservis değeriyle Kasımpaşa’dan transfer ettiği Mbaye Diagne için Ujpest‘teki daha önceki öğretmeni Nebojsa Vignjevic de konuştu.

Macar medyasına bir ziyaret veren Nebojsa Vignjevic, ‘Diagne, Ujpest’e de gelmişti ancak onu Çin’e satmayı seçim ettiniz. Şimdi Galatasaray’a transfer oldu. Neden onu ekipte yakalamak yerine Çin’e gitmesine izin verdiniz?’ biçimindeki suali cevapladı. Ujpest’in çalıştırıcısı Vignjevic Diagne ile alakalı ”Öneri geldiğinde iyi düşünmeliydik ve doğru kararı vermeliydik. Bazı sual işaretleri vardı, bazı kasvetleri vardı. Bunu sezmiştik. Hakikatinde beklediğimiz performansı karşılamıştı. Neden mi yakalayamadık? Hakikatinde siz de Çin’den oyuncuya öneri ettikleri sayıyı dinleseydiniz, böyle bir öneriye ‘Hayır’ denmeyeceğini öğrenirdiniz” ifadelerini kullandı.


Mbaye Diagne, 2015 senesinin Ağustos ayında Juventus’tan Macar temsilcisi Ujpest’e 1,1 milyon euro bonservis değeriyle transfer olmuştu. Senegalli oyuncu bir sezon sonra Çin’den Tianjin Teda’ya 1,9 milyon euro değerle satıldı.

Forvet bölgesinde kasvetler yaşayan Galatasaray, transfer yarıyılının son günlerinde golcü oyuncuyu Kasımpaşa’dan 10 milyon euro bonservis değeriyle kadrosuna katmayı muvaffak oldu.

Restbet283.com yeni giriş adresi, yeni yüzü ile sporsever kullanıcıları ile buluşmaktadır. Kullanıcılar, sayfaya eriştiklerinde spora dair çeşitli haberler alabilecektir. Site bu haberleri güncellemektedir. Bunun yanı sıra farklı oyun seçenekleri ile para kazanma şansı da sunan sitede tv ile maç izleme imkânı da bulunan özellikler arasında olmaktadır.
Restbet283.com sitesi üzerinden spora dair tüm güncel haberler takip edilebilmektedir. Daha önce İspanya takımında yer alan futbolcu Serdar Gürler’in transferi Göztepe’ye sağlanmıştı. Göztepe’ye katılan futbolcu antrenmanlar sonrasında alınan karardan oldukça memnun olduğunu, İspanya takımında yeteri kadar gelişme gösteremediği ifadelerinde bulunmuştur. Göztepe’nin yeni futbolcusu Gürler, Göztepe ile birlikte spor hayatında ilerleme kaydedeceğine dair inancını ifadeleriyle belirtmiştir.

Bir önceki yazımız olan RESTBET284.COM YENİLENEN GÜNCEL ADRESİ başlıklı makalemizde restbet284.com en iyi adresi mi?, restbet284.com en iyi giriş adresi mi? ve restbet284.com güncelledikleri adresi mi? hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet283.com-diagnenin-eski-hocasından-transfer-sözleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.