RESTBET283.COM – FATİH TERİM, LUYUNDİMA TRANSFERİNİ FACE TİME’DA BİTİRDİ

restbet283.com-fatih-terim-luyundima-transferini-face-timeda-bitirdi-737x400

Galatasaray’da transferin son gününde tüm olanaklar seferber edildi ve teknik direktör Fatih Terim de transfer için bizzat devreye girdi.

Sarı-kırmızılı idare ile yaptığı görüşmede “Ne yapıp edin Luyindama’yı transfer edin” yönergeyi veren Terim, Rus ekibi Krasnodar’ın transfer için Standart Liege ile görüşmelere başlamasının ardından sürece dahil oldu ve Lyundima ile görüştü.

 ile Face Time üzerinden görüşen Fatih Terim, “Şampiyonluklar için sana gereksinimim var, takımım ile birlikte bu projenin bir parçası olmanı istiyoruz” diyerek Demokratik Kongolu futbolcunun rotasını Rusya’dan Türkiye’ye çevirdi.

Galatasaray’ın 3 milyon euro bonservis değeri ile kadrosuna kattığı Luyindima için 9 milyon euroluk satın alma opsiyonu bulunuyor. Demokratik Kongolu futbolcu sezon sonuna kadar Galatasaray’dan 600 bin euro alacak.


Restbet283.com yeni giriş adresi üyeleri, oldukça gelişmiş alt yapı ve eğlence ile kazancı bir arada tutan özellikleri ile spor tutkunlarının vazgeçilmezi olabilmeyi başarmış bulunmaktadır. Kullanıcılar, site üyeliklerini ve siteye giriş işlemlerini sağladıklarında canlı maç özelliği ile spor oyun kazancı imkânından yarar sağlayabilecektir.
Restbet283.com sitesi ile takımların yeni gelişmeleri konusunda bilgi sahibi olmak mümkün olabilmektedir. Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, yapmış olduğu açıklama ile herkesi şaşırttı. Yanal, kötü geçen ilk sezon için alacağı ilk ismi açıklamıştır. Sadık Çiftpınar, yeni sezonda Fenerbahçe’de olacaktır. Malatyaspor’da bulunan Sadık Çiftpınar, artık bir Fenerbahçeli olarak yeni sezonda çalışmalarını yürütecektir. Ersun Yanal, Çiftpınar’ın performansından oldukça etkilendiğini açıkladı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET284.COM YENİLENEN ADI başlıklı makalemizde restbet284.com bu adres mi oldu?, restbet284.com en iyi adresi mi? ve restbet284.com en son girişi mi? hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet283.com-fatih-terim-luyundima-transferini-face-timeda-bitirdi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.