RESTBET284.COM – BALOTELLİ VE THAUVİN’DEN MİTROGLOU ŞAKASI

restbet284.com-balotelli-ve-thauvinden-mitroglou-şakası

Devre arası transfer yarıyılında Marsilya’ya transfer olan Mario Balotelli ve ekibin yıldız adlarından Florian Thauvin, 2-1 kazanılan Dijon zaferinin ardından Galatasaray’a transfer olan Kostas Mitroglou’na yollamada bulundu.

Başarının ardından iki futbolcu alışveriş merkezine giderken Mario Balotelli, Instagram’dan canlı yayın açtı.

”KOSTAS NEREDE MARIO?”

Balotelli, Instagram’da taraftarlarla konuşurken arkadan Florian Thauvin’in ”Hey! Kostas nerede?” demesinin ardından iki futbolcu gülmeye başladı.

Mario Balotelli’nin Marsilya’ya gitmesinin ardından Kostas Mitroglou, Galatasaray’ın yolunu yakalamıştı.


Restbet284.com yeni girişi adresi ile takımların aldığı kararlardan, yeni spor gelişmelerine kadar pek çok hususta bilgi alınabilecektir. Kullanıcılar alacağı bu güncel bilgilerin yanı sıra spor oyun seçeneklerini kullanarak kazanma şansını da elinde tutabilecektir. Tüm bu fırsatları değerlendirmek isteyen spor tutkunları siteye erişip kullanıcı girişlerini oluşturabilir, site hizmetlerinden istediği ölçütte yararlanabilir.
Restbet284.com sitede sporlar, takımlar hakkında pek çok yeni ve güncel haber yer almaktadır. Haberlerden biri Trabzonspor ile ilgili olmaktadır. Trabzonspor tarafından yapılan açıklamaya göre Juraj Kucka takıma transfer edilecektir. Juraj Kucka’nın transfer işlemleri için İtalyan ekip Parma ile anlaşmaya ulaşıldığı açıklamalarında bulunuldu. Yeni sezonda Juraj Kucka ile başlanacağı böylelikle kesinleşmiştir.

Bir önceki yazımız olan RESTBET284.COM - başlıklı makalemizde restbet284.com az önce oldu, restbet284.com canlı poker ve restbet284.com sitenin güncel adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet284.com-balotelli-ve-thauvinden-mitroglou-şakası

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.