RESTBET284.COM – EREN DERDİYOK: “ÇİN’E TRANSFER OLABİLİRİM, BU BİR OLASILIK”

restbet284.com-eren-derdiyok-çine-transfer-olabilirim-bu-bir-olasılık-737x405

Galatasaray’da kadro dışı vazgeçilen ve transfer görüşmelerinde bulunmam için izin verdiği Eren Derdiyok sansasyonel söylemelerde bulundu.

Galatasaray’da zaman zaman sakatlıklar yaşadığını ve bu sakatlıkların emin yarıyıllarda oynamasını yasakladığını ifade eden Eren, “Sakatlıklar yaşadım ve bu gidişat performansımı da etkiledi. Oynadığı zamanlarda da ekibe katkı sağladım. Yaz yarıyılımda Galatasaray’daydımsporxancak kış yarıyılında başka bir ekibe transfer olabileceğim söylendi. Fatih Terim bana her zaman büyük bir hürmet duydu. Beni özel olarak yanına çağırdı ve gidişatı anlattı, insança vedalaştık. Terim’in babası geçen hafta can verdi ve hürmet duydum, cenazesine katıldım. Zira ben ve ailem hala Fatih Terim’i hoşlanıyoruz” dedi.

Galatasaray’ın kendisine transfer görüşmeleri için izin verdiğini de ifade eden Eren, “Sion teknik direktörü Murat Yakın ile bir görüşme yaptım, Sion’a teşekkür ediyorum ancak şu anda başka alternatifleri değerlendiriyorum. İsviçreli bir kulübün bana istediğim ödemeleri yapmaması manalı, ben bunu kavrayabilecek vaziyetteyim. Şubat ayı sonuna kadar birkaç alternatif için yeterli zamanım var. Çin’e transfer olmak da bir olaslık. Sezon sezonunda hür kalıp, başka bir ekibe transfer olmak da bir ihtimal” biçiminde konuştu.


Galatasaray’da kadro dışı vazgeçilen Eren Derdiyok hakkında da konuşan Abdürrahim Albayrak ise, “Eren Derdiyok bizim için çok ehemmiyetli bir futbolcumuz, kendisine çok teşekkür ediyoruz. Maicon’un insanlığı, adamlığı mucizeviydi ve Eren kardeşimize de bunu kavrattık. Bu hafta içerisinde Eren ile bir araya geleceğiz Bağışlanıp bağışlanmaması ile mevzu Fatih Terim’in öğreneceği iş” ifadelerini kullandı.

Restbet284.com yeni giriş adresi üyeleri, oldukça gelişmiş alt yapı ve eğlence ile kazancı bir arada tutan özellikleri ile spor tutkunlarının vazgeçilmezi olabilmeyi başarmış bulunmaktadır. Kullanıcılar, site üyeliklerini ve siteye giriş işlemlerini sağladıklarında canlı maç özelliği ile spor oyun kazancı imkânından yarar sağlayabilecektir.
Restbet284.com sitesi ile takımların yeni gelişmeleri konusunda bilgi sahibi olmak mümkün olabilmektedir. Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, yapmış olduğu açıklama ile herkesi şaşırttı. Yanal, kötü geçen ilk sezon için alacağı ilk ismi açıklamıştır. Sadık Çiftpınar, yeni sezonda Fenerbahçe’de olacaktır. Malatyaspor’da bulunan Sadık Çiftpınar, artık bir Fenerbahçeli olarak yeni sezonda çalışmalarını yürütecektir. Ersun Yanal, Çiftpınar’ın performansından oldukça etkilendiğini açıkladı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET284.COM - BENFİCA'NIN G.SARAY MAÇI KADROSU AÇIKLANDI! başlıklı makalemizde restbet284.com bonus, restbet284.com cepten girişi ve restbet284.com online bahis hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet284.com-eren-derdiyok-çine-transfer-olabilirim-bu-bir-olasılık

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.