RESTBET284.COM – TRABZONSPOR’DA HAKEM İSYANI; “BU KİNİNİZ NEDİR?”

restbet284.com-trabzonsporda-hakem-isyanı-bu-kininiz-nedir

Süper Lig’de Galatasaray’a 3-1 mağlup olan Trabzonspor’da divan heyeti başkanı Ali Sürmen, maçın ardından yazılı bir söyleme yaptı.

İşte Ali Sürmen’in söylemesi;

“Trabzonspor ilk yarıda iyi oynamadı; tamam. Türkiye Futbol Federasyonu TFF idareyicileri, MHK azaları ve hakemler, sizin Allah’ın hakının farkında olmadığınız da kesin! Peki ya bu taraftarın kendi hakını aramaya kalkmasından da mı korkunuz yok?”

BİTMEYEN KİNİNİZ NEDİR?

Yarın sırtlarına ulusal forma giydirip zafer bekleyeceğiniz, sahadaki o genç çocukların hakkını neden yiyorsunuz. Trabzonspor camiasına bitmeyen kininiz nedir? Siz konutta çocuklarınıza iffeti nasıl anlatıyorsunuz? Caddede yürürken birinin size iffetsiz demesinin sizin için anlamı yok mu? Trabzonspor’un lehine pozisyonlarda VAR neden yok oluyor?

HAK İSTİYORUZ


Galatasaray’ın ilk golü evveli ofsayt var ve penaltı yok. Arkadan sürüklemeler ne zamandan beri sarı kart değil. Veremezsin değil mi? Zira versen ikinci sarıdan atman gerekecek. Ceza sahası içinde topla alakası olmayan ayağa basmanın kaidelerde ismi nedir? Sonra da ben maçın mukadderatı ile oynamadım diyeceksin. Hak istiyoruz. Adamsanız özür dileyin yeter

Restbet284.comyeni giriş adresi, kullanmakta olduğu özellikleri ile spor takipçilerine en güncel, en kazançlı ve en yeni spor hizmetlerini sunmaktadır. Takipçiler bir taraftan spor haberlerinin takibini yaparken, diğer taraftan da oyunlarla para kazanma şansına sahip olabileceklerdir. Yalnızca bunlar da değil, aynı zamanda oynanan maç görüntülerini de izlemek site imkânları sayesinde olası olabilmektedir.
Restbet284.com spor haberlerinin en yeni ve güncel bilgilerine sitede bulunabilmeniz mümkün olabilmektedir. Galatasaray, daha önce aldığı bir kararla, takıma iki isim eklemişti. Galatasaray son açıklamasında, Marcao ve Taşdemir oyuncu eklemesinin yanına bir isim daha ekleneceğini belirtmiştir. Yeni futbolcu isimlerinin yeni sezonda başarılı sonuçlar yaşatacağına olan inançlar üst düzeyde olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan RESTBET284.COM - başlıklı makalemizde restbet284.com en yeni girişi, restbet284.com online bahis ve restbet284.com poker hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet284.com-trabzonsporda-hakem-isyanı-bu-kininiz-nedir

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.