RESTBET284.COM – WİLFRİED BONY’DEN GALATASARAY YANITI!

restbet284.com-wilfried-bonyden-galatasaray-yanıtı

Devre arası transfer yarıyılında Galatasaray‘ın gündemine gelen ancak Swansea City’den Katar’ın Al Arabi ekibine kiralanan Wilfried Bony, transfer yarıyılı hakkında konuştu.

Galatasaray ve Marsilya’dan öneri aldığı iddia edilen Fildişi Sahilli golcü futbolcu, Afrika medyasına söylemelerde bulunurken Galatasaray ve Marsilya’dan kendisine fotoğrafı bir öneri gelmediğini söyledi.

”GAZETELER AZICIK ABARTTI”

30 yaşındaki forvet, mevzu hakkında ”Çok ehemmiyetli ekiplerle adım geçti ama fotoğrafı bir şey olmadı. Bence bu haberler tamamen gazetelerin abartmasıydı. Sezon sonuna kadar Al Arabia’da oynayacağım. Sonrasına bakacağız.” laflarını kullandı.


Restbet284.com yeni giriş adresi, takipçilerinin kazançlı çıkılmasını mümkün kılan spor oyunlarından takipçilerin bilgilendirilmesini sağlamakta olan en güncel spor haberlerine kadar her türlü imkânı sağlamaktadır. Bu imkânlardan sitenin adresine ulaşan herkes faydalanabilmekle birlikte, oyun vb. özellikler için üyelik yapılaması site yönetimince istenecektir. Ücretsiz üyelikle sitenin tüm özelliklerini kullanabileceksiniz.
Restbet284.com adresini ziyarette bulunanların ana sayfada karşılaşacağı ilk özellik spor haberleri olacaktır. Site yönetimi, futboldan basketbola kadar bütün güncel gelişmeleri siteye dahil etmektedir. Güncel haberlerden biri basketbol ile ilgili olmaktadır. Amerikan Futbol Ligi Houston Rockets, kendi sahasında Cavaliers takımını, 141-113 skor sonucu ile mağlup etti. Bu takımın 24. galibiyeti olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan WLPRONET.COM OLARAK YENİLENDİ başlıklı makalemizde wlpronet.com güncel adresi mi?, wlpronet.com güncellenen en yeni girişi mi? ve wlpronet.com yeni adresi mi? hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet284.com-wilfried-bonyden-galatasaray-yanıtı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.