RESTBET286.COM – FRANSA’DA PSG İÇİN GALATASARAY SEVİNCİ!

restbet286.com-fransada-psg-için-galatasaray-sevinci-737x322

Beynelmilel Spor Tahkim Mahkemesi’nin CAS Galatasaray‘ın itirazını kabul etmesi, Fransa’da da gündem oldu.

Galatasaray’ın UEFA ile olan yapılandırma uyuşmasının devam etmesine müteveccih itirazının CAS tarafından kabul edilmesinin ardından aynı vaziyeti yaşayan Paris Saint-Germain’in de beklemeye geçtiği belirtildi.

Galatasaray ile aynı itirazı yapan PSG’nin kendileri için de CAS’tan pozitif yanıt gelmesi için Galatasaray’ı misal göstereceği kaydedildi.

”PSG İÇİN GALATASARAY MİSALİ VAR”

Fransız taraftar grupları, CAS’ın Galatasaray söylemesinin ardından ”PSG için evham edici bir vaziyet yok. Önümüzde Galatasaray misali var. PSG idareyicileri, Galatasaray’a verilen CAS kararının ardından tebessümmeye başlamıştır. Galatasaray’a yapılan, PSG’ye de yapılır.” yorumlarında bulundu.


Öte yandan Fransız medyayı, PSG’nin sezon sonuna kadar ekonomik balansı sağlamak için 150 milyon euro bulması gerektiğini belirtti. PSG’nin yaz aylarında QTA ve Emirates ile olan kontratının biteceğine vurgu yapan Fransız medyayı, ekibin kısa zaman içinde sponsor bulması gerektiğini yazdı.

Restbet286.comyeni giriş adresi üzerinden birçok spor hizmetine siz de erişmek istemez misiniz? Spor haberlerini takip etmek, tv özelliğini kullanarak maçlara ait yayınları izlemek ve sitenin mevcut oyunları ile para kazanmak için sitenin ana sayfasına girişi sağlayıp üyelik oluşturmanız gerekecektir. Bu işlemi internet adresi aracılığı ile ya da sitenin pratik ve hızlı hizmeti olan androıd uygulamasını kullanarak yapabilirsiniz.
Restbet286.com sitesi, takımlara ait güncel haberleri sürekli olarak sayfaya eklemektedir. Bu haberlerden biri de Galatasaray’ın şaşırtıcı gelişmesi olmuştur. Galatasaray, transfer konusunda yaptığı bir açıklamada Marcao transferinin sağlandığını belirtmişti. İlerleyen zamanlarda yapılan açıklamalar sonrasında bu transferin henüz resmiyet kazanmadığı açıklamalarında bulunuldu. Gerçekler su yüzüne çıktı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET286.COM - BENFİCA'NIN İLK 11'İNİN MALİYETİ FEGHOULİ ETMİYOR başlıklı makalemizde restbet286.com az önce güncellenen adresi, restbet286.com güncel bahis adresi ve restbet286.com güncel giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet286.com-fransada-psg-için-galatasaray-sevinci

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.