RESTBET286.COM – FRANSA’DA PSG İÇİN GALATASARAY SEVİNCİ!

restbet286.com-fransada-psg-için-galatasaray-sevinci-1

Beynelmilel Spor Tahkim Mahkemesi’nin CAS Galatasaray‘ın itirazını kabul etmesi, Fransa’da da gündem oldu.

Galatasaray’ın UEFA ile olan yapılandırma uyuşmasının devam etmesine müteveccih itirazının CAS tarafından kabul edilmesinin ardından aynı gidişatı yaşayan Paris Saint-Germain’in de beklemeye geçtiği belirtildi.

Galatasaray ile aynı itirazı yapan PSG’nin kendileri için de CAS’tan pozitif yanıt gelmesi için Galatasaray’ı misal göstereceği kaydolundu.


Restbet286.com yeni giriş adresine iki farklı erişim ile ulaşabilme imkânınız bulunmaktadır. Bu erişim noktaları mobil uygulama ve yeni giriş adresi ile erişim olmaktadır. Her iki alternatifler de siteye erişimi sağlayıp üyelik girişlerini yaparak sitenin çeşitli spor hizmetlerinden fayda sağlayabileceksiniz. Bunlar siteye dair haberler, spor oyunları ve tv özelliği olabilmektedir.
Restbet286.com sitesi, yeni ve güncel spor haberleri ile takipçilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bu haberlerden birini Fatih Terim’in vermiş olduğu müjde oluşturmaktadır. Fatih Terim, Leızng maçı sonrasında karşılarına çıkan Galatasaray taraftarlarının transfer istediğine, 3 işaretinin yaparak yanıt vermiştir. Yeni sezona 3 transfer olacağını böylelikle açıklamıştır.

Bir önceki yazımız olan RESTBET286.COM - FRANSA'DA PSG İÇİN GALATASARAY SEVİNCİ! başlıklı makalemizde restbet286.com artık bunu kullanacaksınız, restbet286.com az önce bu oldu ve restbet286.com bu adresi kullanmanız gerekiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet286.com-fransada-psg-için-galatasaray-sevinci-1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.