RESTBET286.COM – GALATASARAY, CAS KARARINI AÇIKLADI: “KAZANDIK, MEN YOK”

restbet286.com-galatasaray-cas-kararını-açıkladı-kazandık-men-yok

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA’nın yine analiz kararına karşılık CAS’a karşı açtıkları davayı kazandıklarına söyledi. Cengiz, var olan koşullar ve uyuşmalar altında Galatasaray’ın 3 sene süresince UEFA’dan men cezası alma gibi bir ihtimalinin olmadığını açıkladı.

Cengiz’in söylemeleri; 

Galatasaray’ın UEFA’dan men riskinin ortadan kalktığını vurgulayan Cengiz, “Sermaye Piyasası Kurulu ile öngörü olarak UEFA’dan men almamayı göze aldık. UEFA bize ilk yaptığımız görüşmede 1 sene evvel bizi men edeceğini söyledi ancak biz o yarıyılda UEFA’yı ikna ettik ve önlerine bir tablo koyduk, neredeyse her ay ekonomik anlamda sunumlar yaptık. 2018 Haziran ayında da UEFA ile 4 senelik bir uyuşma yaptık ve bu uyuşma ile UEFA’dan men cezası almaktan kurtulduk. UEFA ile yaptığımız uyuşmadan dolayı bir hayli müessese, kuruluş rahatsız oldu. UEFA’nın içerisindeki bir üst heyet de buna itiraz etti. Türkiye’den de sağolsunlar binlerce mail gitti. UEFA’daki bu heyet, bizim yaptığımız uyuşmayı bozabilecek yetkiye sahipti ancak biz neyseki 5 Ekim’e kadar yoğun bir gayret verdi ve komisyon bize men cezası vermedi ancak bizim yine suçlanmamızı istedi. Özet olarak bu karara CAS’ta itiraz etme kararı aldık Yine analiz kararı. 15 Ekim’de bu davayı açtık, çok uzun bir süreç. 4 aylık bir analiz neticesinde CAS’ta davayı kazandık, bu dava gelecek 3 seneli de içeriyordu” biçiminde konuştu. 


Rakiplere de yollama yapan Cengiz, “Rakiplerimiz bizimle uğraşmaya devam etsin, bu bizi diri meblağ ve ben, bu vaziyetten hiçbir biçimde rahatsız değilim. Rakiplerimiz, bizim şampiyon olmamız için büyük bir gayret veriyor, buna hürmet dinliyoruz ancak birlik ismi altında bir ekip eylem ve söylemlerde bulunursanız bunlar güzel olmaz.  Önümüzdeki 3 senede de allahın izniyle Galatasaray’ı doruğa çıkarmamızda yanımızda olmalarını istiyoruz” ifadelerini kullandı. 

Restbet286.com yeni giriş adresi ile spor daha keyifli bir hal alacaktır. Çok çeşitli ve güncel spor haberlerini bulabileceğiniz bu sayfada spor oyunu oynayarak da para kazanabilmeniz olası olabilecektir. Hatta sitenin tv özelliğini kullanarak yayınlanmakta olan bazı maçları izleyebilme fırsatına da sahip olabileceksiniz. Tüm bu spor fırsatlarını yakalamak için 5 dakikanızı ayırarak ücretsiz üyelik işlemlerini yerine getirebilirsiniz.
Restbet286.com sitesi yeni spor haberlerini sitesi üzerinden kullanıcılarına duyurmaktadır. Bilindiği üzere Beşiktaş futbol takımı ilk sezonu 7. Sırada tamamlamış bulunmaktadır. Her takımda olduğu gibi Beşiktaş futbol takımında da transfer konusu gündemi oluşturmaktadır. Beşiktaş yeni sezona farklı isimler dahil edeceği açıklamalarında da bulunmuştur.

Bir önceki yazımız olan RESTBET285.COM - GALATASARAY'DA FERNANDO CEZALI DURUMA DÜŞTÜ başlıklı makalemizde restbet285.com artık bu isim, restbet285.com artık güncel bu ve restbet285.com güncel giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet286.com-galatasaray-cas-kararını-açıkladı-kazandık-men-yok

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.