RESTBET286.COM – JAPONLARDAN TFF’YE SÜRPRİZ TEKLİF

restbet286.com-japonlardan-tffye-sürpriz-teklif

Beşiktaş’ın Japon yıldız Shinji Kagawa’yı transfer etmesinin ardından Süper Lig’e olan alakanın üst seviyeye çıktığı Japonya’dan flaş bir öneri geldi.

31. haftada Türk Telekom Stadı’nda oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş derbisinin gündüz, Japonya’ya uygun bir saatte yayınlanması için Japonya Futbol Federasyonu’ndan 2 milyon Euro’ya yakın para öneriyi geldi.

Yuto Nagatomo’lu Galatasaray ile Shinji Kagawa’lı Beşiktaş’ın karşılaşacağı maç için Japonya’dan Türkiye’ye tur programları da yapılmaya başlandı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman daha evvel mevzu hakkında yaptığı söylemede, TFF ile görüştüklerini ancak pozitif karşılanmadıklarını belirtmişti.

Japonya’dan gelen önerinin ardından TFF’nin gündüz derbi oynatmaya sıcak bakmaya başladığı bilindi. Türkiye için ehemmiyetli bir hasılat olacağı düşünülen Uzakdoğu pazarının alakasını daha da sürüklemek için maçın gündüz oynanması istikametinde karar çıkması bekleniyor.


TÜRKİYE’DE BULUŞTULAR

Galatasaray’ın Japon sol beki Nagatomo ile Beşiktaş’ın Japon 10 numarası Kagawa, Türkiye’de toplanarak arkadaşlık iletileri vermişti

Restbet286.comyeni giriş adresi ile spora dair her şey hakkında bilgi sahibi olmak, spor oyunları ile eğlenerek kazanmak ve naklen maç izleme keyfini sürmek mümkün olabilmektedir. Site bunun için tüm imkânlarını üst düzeyde tutmuştur. Ayrıca bu imkânların güvenli standartlarla yerine getirilmesini sağlamıştır. Kullanıcıların üyelik girişlerini yaparak faydalanabildiği bu sitede de en gelişmiş ve en güncel spor hizmeti verilmektedir.
Restbet286.com sitesinde verilen hizmetlerin başında güncel spor haber hizmetleri gelmektedir. Bu hizmet özelliği ile gelişmelerin takibi yapılabilmektedir. Fenerbahçe, geride kalan sezonda istediği sonuçları elde edemediğinden ötürü ciddi ve çarpıcı değişimler yapacağı açıklamasında bulunmuştur. Fenerbahçe, yeni isimlerle ve transferlerle oldukça başarılı olacaklarını ifade etmişlerdir.

Bir önceki yazımız olan RESTBET286.COM ONLİNE YENİ ADRESİ başlıklı makalemizde restbet286.com bu adresi kullanabilirsiniz, restbet286.com en yeni adresidir ve restbet286.com güncel adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet286.com-japonlardan-tffye-sürpriz-teklif

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.