RESTBET287.COM – BRUNO LAGE: “ÖNCE GALATASARAY MAÇI VAR”

restbet287.com-bruno-lage-önce-galatasaray-maçı-var-650x415

Portekiz Ligi’nde Aves’i 3-0 mağlup eden Benfica’da teknik direktör Bruno Lage, maçın ardından Avrupa Ligi’nde oynanacak Galatasaray maçına değindi.

“GALATASARAY MAÇI VAR”

Son yarıyıldaki oyunlarından hoşnut olduğunu dile getiren Bruno Lage, “Herkes bizden bahsediyor. Çok memnunuz ancak kutlamak için çok zamanımız yok. Perşembe günü Galatasaray maçı var” dedi.

“EVVEL GALATASARAY SONRA…”

Ligde 2 hafta sonra oynayacakları Porto maçı hakkındaki suale cevap veren Lage, “Şu an Porto maçını düşünemiyorum. Evvelinde Galatasaray ile oynayacağız. Sonra Chaves maçı var. Porto maçını düşünmek için bir haftamız olacak” biçiminde konuştu.

“İSTANBUL’DA ŞAHANE OYNADI”


Sağ bek Andre Almeida’nın gördüğü kart nedeniyle haftaya oynanacak Chaves maçında cezalı gidişata düşmesini değerlendiren Portekizli teknik adam, “Ehemmiyetli değil. Corchia, İstanbul’da şahane oynamıştı” ifadelerini kullandı.

Restbet287.com yeni giriş adresi, yeni yüzü ile sporsever kullanıcıları ile buluşmaktadır. Kullanıcılar, sayfaya eriştiklerinde spora dair çeşitli haberler alabilecektir. Site bu haberleri güncellemektedir. Bunun yanı sıra farklı oyun seçenekleri ile para kazanma şansı da sunan sitede tv ile maç izleme imkânı da bulunan özellikler arasında olmaktadır.
Restbet287.com sitesi üzerinden spora dair tüm güncel haberler takip edilebilmektedir. Daha önce İspanya takımında yer alan futbolcu Serdar Gürler’in transferi Göztepe’ye sağlanmıştı. Göztepe’ye katılan futbolcu antrenmanlar sonrasında alınan karardan oldukça memnun olduğunu, İspanya takımında yeteri kadar gelişme gösteremediği ifadelerinde bulunmuştur. Göztepe’nin yeni futbolcusu Gürler, Göztepe ile birlikte spor hayatında ilerleme kaydedeceğine dair inancını ifadeleriyle belirtmiştir.

Bir önceki yazımız olan WLPRONET.COM - BRUNO LAGE: "ÖNCE GALATASARAY MAÇI VAR" başlıklı makalemizde wlpronet.com bahis seçenekleri, wlpronet.com güncel girişi ve wlpronet.com sitenin güncel adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet287.com-bruno-lage-önce-galatasaray-maçı-var

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.