RESTBET287.COM – GALATASARAY’I UÇUŞA GEÇİREN ADAM; BARTALİ

restbet287.com-galatasarayı-uçuşa-geçiren-adam-bartali-737x415

Fatih Terim’in İtalya’dan getirdiği ve Antalya kampında vazifeye başlayan Alberto Bartali’nin yaptırdığı çalışmalar, kısa zamanda tesirini gösterdi. Sezonun ilk yarısında ligin en az koşu mesafesine erişen ekiplerinden biri olan Galatasaray, ikinci yarıda maç başına 111 kilometre. ortalamasını tuttu. Ligin ilk kısmında bu sayı 103 kilometre. civarındaydı.

Selçuk’u ayağa kaldırdı

Pek çok oyuncuyla özel olarak çalışan Bartali’nin en büyük değişi yaptığı adlardan biri de Selçuk İnan… Cim Bom’un 33 yaşındaki kaptanı da son Kasımpaşa maçından sonra İtalyan kondisyonere methiye yağdırırken, 90 dakika sahada kaldığı maçta 11 kmden fazla koştu.


Restbet287.com yeni giriş adresinde çeşitli spor bahis oyunları bulunmakta ve bu oyunlarla eğlenmek, aynı zamanda da kazanmak mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra sitenin ana sayfasına ulaşır ulaşmaz günlük spor haberlerini de takip edebilmeniz, en yeni gelişmelerden haberdar olabilmeniz mümkün olabilmektedir. Siteye üye olanlar aynı zamanda maçları naklen de izleyebilme fırsatına sahip olacaktır.
Restbet287.com sitesinde yer alan haberde Beşiktaş teknik direktörü Fikret Orman’ın menajeri ile Milano’da görüntülendiği haberi yer almaktadır. Bunun bir tesadüf olmadığı, teknik direktörün bir transfer sebebi ile Milano’da bulunduğu söylenmektedir. Alınan bilgiye göre Beşiktaş Halilovic transferi için Milano ziyaretinde bulunmuştur. Beşiktaş’ın yapmış olduğu görüşmede Halilovic transferi konusunda anlaşma sağlandığı söylenmektedir.

Bir önceki yazımız olan RESTBET287.COM - BRUNO LAGE: "ÖNCE GALATASARAY MAÇI VAR" başlıklı makalemizde restbet287.com mobil adres, restbet287.com online adresi ve restbet287.com sağlam adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet287.com-galatasarayı-uçuşa-geçiren-adam-bartali

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.