RESTBET287.COM – RAZVAN LUCESCU’DAN BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY CEVABI

restbet287.com-razvan-lucescudan-beşiktaş-ve-galatasaray-cevabı-737x415

Mircea Lucescu‘nun PAOK’un teknik direktörlüğünü yapan oğlu Razvan Lucescu, verdiği geniş görüşmede şu anda Türkiye’de çalışma tasarıyı olmadığını söyledi.

Son yarıyılda Beşiktaş ve Galatasaray ile adının anıldığının anımsatılması üzerine Lucescu, “Türkiye’ye gideceğim doğru değil, bu nereden çıktı, öğrenmiyorum. Bunların Yunan medyasından çıktığını fark ettim, belki de beni istemiyorlar. Ama sarih sarih ne olduğunu söylemeliler. Avrupanın en ateşli kulübü PAOK ile 2020’ye kadar kontratım devam ediyor, şu anda başka bir suale gerek yok. Onlara, bilgileri olmadan hiçbir şey yapmadığını ve onların da yapmamasını istediğimi söyledim” ifadelerini kullandı.

“BABAM ZATİ MUTSUZDU”

Geçtiğimiz günlerde A Ulusal Ekibimizin başındaki misyonundan bölen Mircea Lucescu için de görüşlerini aktaran Razvan Lucescu, babasının doğruyu yaptığını aktarmıştı.


Razvan Lucescu söylemesinde, “Babam için dramatik değilim, hatta onun için neşeleniyorum. O pozisyonda kendisini hiç düşünemiyordum zati. Bir ulusal ekibi hakimiyet edebileceği bir etrafı yoktu. Ulusal ekip teknik direktörü olmaktan dolayı da mutsuzdu. Geçen gece konuştuk ve bana neler olduğunu anlattı. Neyin kendisi için iyi olduğunu konuştuk. Artık başka bir yerden öneri kazançsa onu değerlendirebilir, işi bu neticede” demişti.

PAOK, 21 haftası bitirilen Yunanistan Ligi’nde 57 puanla en yakın takipçisi Olympiakos’un 9 puan önünde yer alıyor.

 

Restbet287.comyeni giriş adresi üzerinden birçok spor hizmetine siz de erişmek istemez misiniz? Spor haberlerini takip etmek, tv özelliğini kullanarak maçlara ait yayınları izlemek ve sitenin mevcut oyunları ile para kazanmak için sitenin ana sayfasına girişi sağlayıp üyelik oluşturmanız gerekecektir. Bu işlemi internet adresi aracılığı ile ya da sitenin pratik ve hızlı hizmeti olan androıd uygulamasını kullanarak yapabilirsiniz.
Restbet287.com sitesi, takımlara ait güncel haberleri sürekli olarak sayfaya eklemektedir. Bu haberlerden biri de Galatasaray’ın şaşırtıcı gelişmesi olmuştur. Galatasaray, transfer konusunda yaptığı bir açıklamada Marcao transferinin sağlandığını belirtmişti. İlerleyen zamanlarda yapılan açıklamalar sonrasında bu transferin henüz resmiyet kazanmadığı açıklamalarında bulunuldu. Gerçekler su yüzüne çıktı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET287.COM - İŞTE GALATASARAY'IN BENFİCA KAFİLESİ başlıklı makalemizde restbet287.com artık bu yeni adresi, restbet287.com şimdi yenilendi ve restbet287.com son adres hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet287.com-razvan-lucescudan-beşiktaş-ve-galatasaray-cevabı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.