RESTBET287.COM – RAZVAN LUCESCU’DAN BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY CEVABI

restbet287.com-razvan-lucescudan-beşiktaş-ve-galatasaray-cevabı-2

Mircea Lucescu‘nun PAOK’un teknik direktörlüğünü yapan oğlu Razvan Lucescu, verdiği geniş ziyarette şu anda Türkiye’de çalışma tasarıyı olmadığını söyledi.

Son yarıyılda Beşiktaş ve Galatasaray ile adının anıldığının anımsatılması üzerine Lucescu, “Türkiye’ye gideceğim doğru değil, bu nereden çıktı, öğrenmiyorum. Bunların Yunan medyasından çıktığını fark ettim, belki de beni istemiyorlar. Ama sarih sarih ne olduğunu söylemeliler. Avrupanın en ateşli kulübü PAOK ile 2020’ye kadar kontratım devam ediyor, şu anda başka bir suale gerek yok. Onlara, bilgileri olmadan hiçbir şey yapmadığını ve onların da yapmamasını istediğimi söyledim” ifadelerini kullandı.

“BABAM ZATİ MUTSUZDU”

Geçtiğimiz günlerde A Ulusal Ekibimizin başındaki vazifesinden parçalayan Mircea Lucescu için de görüşlerini aktaran Razvan Lucescu, babasının doğruyu yaptığını aktarmıştı.


Razvan Lucescu söylemesinde, “Babam için drama değilim, hatta onun için coşuyorum. O pozisyonda kendisini hiç düşünemiyordum zati. Bir ulusal ekibi hakimiyet edebileceği bir civarı yoktu. Ulusal ekip teknik direktörü olmaktan dolayı da mutsuzdu. Geçen gece konuştuk ve bana neler olduğunu anlattı. Neyin kendisi için iyi olduğunu konuştuk. Artık başka bir yerden öneri kazançsa onu değerlendirebilir, işi bu neticede” demişti.

PAOK, 21 haftası bitirilen Yunanistan Ligi’nde 57 puanla en yakın takipçisi Olympiakos’un 9 puan önünde yer alıyor.

 

Restbet287.com yeni giriş adresi ile spor daha keyifli bir hal alacaktır. Çok çeşitli ve güncel spor haberlerini bulabileceğiniz bu sayfada spor oyunu oynayarak da para kazanabilmeniz olası olabilecektir. Hatta sitenin tv özelliğini kullanarak yayınlanmakta olan bazı maçları izleyebilme fırsatına da sahip olabileceksiniz. Tüm bu spor fırsatlarını yakalamak için 5 dakikanızı ayırarak ücretsiz üyelik işlemlerini yerine getirebilirsiniz.
Restbet287.com sitesi yeni spor haberlerini sitesi üzerinden kullanıcılarına duyurmaktadır. Bilindiği üzere Beşiktaş futbol takımı ilk sezonu 7. Sırada tamamlamış bulunmaktadır. Her takımda olduğu gibi Beşiktaş futbol takımında da transfer konusu gündemi oluşturmaktadır. Beşiktaş yeni sezona farklı isimler dahil edeceği açıklamalarında da bulunmuştur.

Bir önceki yazımız olan WLPRONET.COM - ONYEKURU: ''GALATASARAY'DA KALMAK İSTERİM'' başlıklı makalemizde wlpronet.com artık bu girişi, wlpronet.com artık bu yeni adresi ve wlpronet.com artık güncel bu hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet287.com-razvan-lucescudan-beşiktaş-ve-galatasaray-cevabı-2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.