RESTBET289.COM EN SON ADRESİDİR

restbet289.com-en-son-adresidir-737x415

Restbet289.com yeni giriş adresinden site müşterileri için en kaliteli spor sitesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sitede bulunan güncel spor haberlerini üye olmadan takip etmeniz mümkün olurken şans oyunlarını oynamak için üyelik oluşturmanız şarttır. Siteye üye olduğunuz takdirde lisanslı ve güvenilir olan sitenin en iyi oranları veriyor olması ile yüksek kazanç fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.


Restbet289.com Fenerbahçe’de sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Slovak oyuncu Martin Skrtel’e iki yıl daha sarı lacivert formayı giymesi için teklifte bulunuldu. Skrtel henüz bu teklifi kabul etmediği için de sözleşme imzalanmadı. İki yıl için futbolcuya yıllık 2,7 milyon teklif edildi. Tecrübeli bir defans oyuncusu olan Skrtel’in ise Avrupa’dan talipleri bulunmakta.

Bir önceki yazımız olan RESTBET289.COM YASAK SONRASI GÜNCEL GİRİŞİ başlıklı makalemizde restbet289.com az önce yenilenen ismi, restbet289.com cepten giriş ve restbet289.com sorunsuz adresidir hakkında bilgiler verilmektedir.

restbet289.com-en-son-adresidir

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.