WLPRONET.COM – ARAP BAHARI MBAYE DİAGNE’NİN ESERİ

wlpronet.com-arap-baharı-mbaye-diagnenin-eseri

Galatasaray’ın devre arasında 10 milyon euro bonservis değeri ödeyerek kadrosuna kattığı Mbaye Diagne, skor üretme mevzusunda şimdiden sert bir biçimde tenkit etilmeye başlandı. Ancak 27 yaşındaki golcünün saha içindeki performansından dolayı hem Fatih Terim hem de teknik kurulun gözünde pozitif puan aldığı ortaya çıktı. Teknik kurul, Diagne’nin skor üretemese de ekip dostlarına alan açıp topla buluşmasını sağlaması ve orta sahaya kadar gelip hem pres hem de top dağıtmasını zaferli buldu. Senegalli’nin Terim’in ‘pres’ isteğini yerine getirmesi Belhanda ve Sofiane Feghouli’nin daha rahat topla buluşmasına neden oldu.

TOPLA DAHA ÇOK BULUŞTULAR

Bu sebeple Belhanda ve Feghouli hem oynadı hem de saha içinde ekip dostlarını daha iyi idaredi. İki oyuncunun da son maçlardaki skor üretkenliği de arttı. Cim-Bom’un ileri uçtaki saldırı seçenekleri çoğalmış oldu. Fatih Terim’in son iki maçta uygulanan bu sistemden çok hoşnut olduğu, kalan haftaların büyük kısmında da zaferli oyuncuyu yeniden tek forvet oynatacağı belirtildi. Kasımpaşa karşılaşması sonrası G.Saray taraftarları Diagne’yi tribüne çağırarak kendisine büyük destekledi. Golcü futbolcu bu dayanaktan oldukça mutlu oldu.Ekip dostları da golcü oyuncu ile yakından ilgilendi.


DİSİPLİN MEVZUSUNDA UYARILDI

G.Saray Teknik DirektörüFatih Terim, Diagne’yi Trabzonspor maçından sonra bir defa daha kırmızı kart münazaralarına neden olması ve saha içindeki disiplin problemi sebebiyle uyardı.

Ligde Galatasaray formasıyla çıktığı 2 maçta da kırmızı kart görme potansiyeli ile oynadığı için 27 yaşındaki forvetle görüşen Terim’in Diagne’yi, “Sen bu ekibin sistemi için ehemmiyetli bir parçasın. Saha içinde daha serinkanlı olmalısın. Tüm gözler senin üzerinde. Ekibi saha içinde yalnız vazgeçersen bu büyük puan kaybına neden olabilir” ifadelerini kullanarak uyardı.

Wlpronet.com yeni giriş adresinde çeşitli spor bahis oyunları bulunmakta ve bu oyunlarla eğlenmek, aynı zamanda da kazanmak mümkün olabilmektedir. Bunun yanı sıra sitenin ana sayfasına ulaşır ulaşmaz günlük spor haberlerini de takip edebilmeniz, en yeni gelişmelerden haberdar olabilmeniz mümkün olabilmektedir. Siteye üye olanlar aynı zamanda maçları naklen de izleyebilme fırsatına sahip olacaktır.
Wlpronet.com sitesinde yer alan haberde Beşiktaş teknik direktörü Fikret Orman’ın menajeri ile Milano’da görüntülendiği haberi yer almaktadır. Bunun bir tesadüf olmadığı, teknik direktörün bir transfer sebebi ile Milano’da bulunduğu söylenmektedir. Alınan bilgiye göre Beşiktaş Halilovic transferi için Milano ziyaretinde bulunmuştur. Beşiktaş’ın yapmış olduğu görüşmede Halilovic transferi konusunda anlaşma sağlandığı söylenmektedir.

Bir önceki yazımız olan RESTBET287.COM - RAZVAN LUCESCU'DAN BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY CEVABI başlıklı makalemizde restbet287.com güncel adres, restbet287.com kısa süre önce bu oldu ve restbet287.com online giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

wlpronet.com-arap-baharı-mbaye-diagnenin-eseri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.