WLPRONET.COM – DİAGNE İÇİN MARİO BALOTELLİ BENZETMESİ!

wlpronet.com-diagne-için-mario-balotelli-benzetmesi

NTV Spor’un YouTube hesabından yayımlanan Futbol Net programında Murat Kosova, Galatasaray’ın forveti Mbaye Diagne‘yi Mario Balotelli‘ye benzetti.

Diagne’nin Galatasaray’da maç içindeki hırçın davranışlarını tenkit eten Kosova, şu lafları kullandı;

”BEDEN DİLİ BALOTELLICE”

”Mbaye Diagne’nin beden dili Balotellice. Transferin sansasyonel olması onu etkilemişe benziyor. Azıcık mental olarak mesele yaşıyor. Hava toplarında da inişi çok fena. Kasımpaşa maçında yaptığı hareket ne yapıyorsun ağabey? Rakip seni 80 dakika taciz edersin tamam anlarım ama 10 dakikada ne yaşandı aranızda? Neden yapıyorsun bunu?”

DIAGNE: ”EN HOŞLANDIĞIM OYUNCU BALOTELLI”


Diagne, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir söylemede ”Reyin tarzını en çok hoşlandığım oyuncu Mario Balotelli.” laflarını kullanmıştı.

Wlpronet.com yeni girişi adresi ile takımların aldığı kararlardan, yeni spor gelişmelerine kadar pek çok hususta bilgi alınabilecektir. Kullanıcılar alacağı bu güncel bilgilerin yanı sıra spor oyun seçeneklerini kullanarak kazanma şansını da elinde tutabilecektir. Tüm bu fırsatları değerlendirmek isteyen spor tutkunları siteye erişip kullanıcı girişlerini oluşturabilir, site hizmetlerinden istediği ölçütte yararlanabilir.
Wlpronet.com sitede sporlar, takımlar hakkında pek çok yeni ve güncel haber yer almaktadır. Haberlerden biri Trabzonspor ile ilgili olmaktadır. Trabzonspor tarafından yapılan açıklamaya göre Juraj Kucka takıma transfer edilecektir. Juraj Kucka’nın transfer işlemleri için İtalyan ekip Parma ile anlaşmaya ulaşıldığı açıklamalarında bulunuldu. Yeni sezonda Juraj Kucka ile başlanacağı böylelikle kesinleşmiştir.

Bir önceki yazımız olan RESTBET286.COM - JAPONLARDAN TFF'YE SÜRPRİZ TEKLİF başlıklı makalemizde restbet286.com en yeni girişi, restbet286.com güncel giriş ve restbet286.com güvenli giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

wlpronet.com-diagne-için-mario-balotelli-benzetmesi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.