WLPRONET.COM – FATİH TERİM DEPLASMANLAR İÇİN SIKINTIYI BULDU

wlpronet.com-fatih-terim-deplasmanlar-için-sıkıntıyı-buldu

Trabzon’u 3-1 yenerek lider Başakşehir’le farkı 6 puana indiren Galatasaray gözünü doruğa dikti… Teknik direktör Fatih Terim şampiyonluk için iç sahada tutulan harikulade grafiğin dış sahalara da yansımasının koşul olduğunu düşünüyor. Cimbom evindeki son 3 maçta Sivas, A.Gücü ve Trabzon’u bütün 13 gol atarak devirdi..

SORUN ‘ENERJİ’ KAYNAKLI!
Terim aynı dinç ve hırslı futbolun, iki sezondur büyük kasvet yaşanan dış sahalarda da sergilenmesi için tahlil ekibiye birlikte mesai yapıyor. Deneyimli öğretmen kasvetin ‘enerji’de olduğunu düşünüyor.

DAHA İYİ MOTİVASYON
Bu mevzuyla alakalı çalışmalar yapan Fatih Terim futbolcularını dış sahalara daha iyi motive etkenin yollarını arıyor. Terim’in meseleye çözüm bulup bulmayacağı merak mevzusu.


Wlpronet.com yeni giriş adresi üyeleri, oldukça gelişmiş alt yapı ve eğlence ile kazancı bir arada tutan özellikleri ile spor tutkunlarının vazgeçilmezi olabilmeyi başarmış bulunmaktadır. Kullanıcılar, site üyeliklerini ve siteye giriş işlemlerini sağladıklarında canlı maç özelliği ile spor oyun kazancı imkânından yarar sağlayabilecektir.
Wlpronet.com sitesi ile takımların yeni gelişmeleri konusunda bilgi sahibi olmak mümkün olabilmektedir. Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, yapmış olduğu açıklama ile herkesi şaşırttı. Yanal, kötü geçen ilk sezon için alacağı ilk ismi açıklamıştır. Sadık Çiftpınar, yeni sezonda Fenerbahçe’de olacaktır. Malatyaspor’da bulunan Sadık Çiftpınar, artık bir Fenerbahçeli olarak yeni sezonda çalışmalarını yürütecektir. Ersun Yanal, Çiftpınar’ın performansından oldukça etkilendiğini açıkladı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET284.COM - YOUNES BELHANDA, ŞAMPİYONLUK AŞKINA... başlıklı makalemizde restbet284.com artık yenidir, restbet284.com bu adresi kullanabilirsiniz ve restbet284.com canlı bahis oyna hakkında bilgiler verilmektedir.

wlpronet.com-fatih-terim-deplasmanlar-için-sıkıntıyı-buldu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.