WLPRONET.COM – GALATASARAY’DA YÖNETİME CAS TEBRİKLERİ

wlpronet.com-galatasarayda-yönetime-cas-tebrikleri

UEFA’yla yaptığı 4 yıllık Finansal Fair-Play uyuşmasının yine gözden geçirilmesi kararına itiraz ederek mevzuyu CAS’a taşıyan Galatasaray yönetimi, buradan gelen pozitif yanıtla beraber derin bir ‘Oh’ çekti. Bugüne kadar UEFA kararlarını CAS’a taşıyan bir hayli Türk kulübünün zafersiz olduğunu öğrenen Sarı-Kırmızılılar, alınan zaferli neticenin ardından tebrikleri kabul etmeye başladı.

Galatasaray’da sevinci yerine gelen başta Başkan Mustafa Cengiz ve idaresine camia içerisinden pek çok pozitif ileti geldiği bilindi. Cengiz geçtiğimiz günlerde yaptığı söylemede, “Finansal Fair-Play içerisinde de ilk kere efektif olarak kara geçtik” diyerek camiaya müjdeyi vermişti.


Wlpronet.com yeni giriş adresi ile spora dair her imkâna ulaşabilmek oldukça kolay ve pratik olacaktır. Sitenin internet adresini ya da mobil uygulamasını kullanan kullanıcılar, spora dair birçok haber, oyun ve müsabakayı tek sayfa üzerinden görüntüleyebilme imkânına sahip olabilecektir. Üyelik oluşturup üyelik giriş işlem adımlarını yerine getirmiş her spor tutkunu bu hizmetlerden yarar sağlayacaktır.
Wlpronet.com sitesinin bir özelliği olan güncel spor haberleri ile takımlara ait gelişmelerden haberdar olabilmek mümkün olabilecektir. Fenerbahçe, Tolgay Arslan transferi konusunda vereceği son teklifi basın yoluyla duyurdu. Açıklamaya göre Arslan, yeni sezon hazırlıklarına Beşiktaş ile devam edecektir. Birçok telifle karşı karşıya kalan Arslan için son durum bu şekildedir.

Bir önceki yazımız olan RESTBET286.COM - FRANSA'DA PSG İÇİN GALATASARAY SEVİNCİ! başlıklı makalemizde restbet286.com bu adresten girebilirsiniz, restbet286.com kısa süre önce bu oldu ve restbet286.com tib sonrası değişen adres hakkında bilgiler verilmektedir.

wlpronet.com-galatasarayda-yönetime-cas-tebrikleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.