WLPRONET.COM – GALATASARAY’IN YENİ TRANSFERİ MİTROGLOU SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

wlpronet.com-galatasarayın-yeni-transferi-mitroglou-sağlık-kontrolünden-geçti

Galatasaray’ın Marsilya’dan kiralık olarak kadrosuna katmak istediği Yunan golcü Konstantinos Mitroglou sıhhat hakimiyetinden geçti.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan söylemede, “Transfer görüşmelerine başladığımız profesyonel futbolcu Konstantinos Mitroglou, sponsor sağlık kurumumuz Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde sıhhat hakimiyetinden geçti” denildi.


Wlpronet.com yeni giriş adresi ile spora dair her imkâna ulaşabilmek oldukça kolay ve pratik olacaktır. Sitenin internet adresini ya da mobil uygulamasını kullanan kullanıcılar, spora dair birçok haber, oyun ve müsabakayı tek sayfa üzerinden görüntüleyebilme imkânına sahip olabilecektir. Üyelik oluşturup üyelik giriş işlem adımlarını yerine getirmiş her spor tutkunu bu hizmetlerden yarar sağlayacaktır.
Wlpronet.com sitesinin bir özelliği olan güncel spor haberleri ile takımlara ait gelişmelerden haberdar olabilmek mümkün olabilecektir. Fenerbahçe, Tolgay Arslan transferi konusunda vereceği son teklifi basın yoluyla duyurdu. Açıklamaya göre Arslan, yeni sezon hazırlıklarına Beşiktaş ile devam edecektir. Birçok telifle karşı karşıya kalan Arslan için son durum bu şekildedir.

Bir önceki yazımız olan RESTBET284.COM YENİLENEN GİRİŞ başlıklı makalemizde restbet284.com bu adres mi oldu?, restbet284.com sorunsuz giriş adresi mi? ve restbet284.com yenilenen adresi mi? hakkında bilgiler verilmektedir.

wlpronet.com-galatasarayın-yeni-transferi-mitroglou-sağlık-kontrolünden-geçti

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.