WLPRONET.COM – GALATASARAYLI BERKE SAKA 27 YILLIK REKORU KIRDI

wlpronet.com-galatasaraylı-berke-saka-27-yıllık-rekoru-kırdı-737x415

Galatasaray Spor Kulübü Yüzme şubesi Yıldız Ekip sporcusu Berke Saka, 200 metre sırtüstü yarışmasında 2:03.02 derecesi ile yıldızlar kategorisinde yeni Türkiye rekorunun sahibi oldu.

Galatasaray Spor Kulübü Yüzme şubesi Yıldız Ekip sporcusu Berke Saka2003, Türkiye’de ilk kere tertip edilen Beynelmilel Edirne Kupası Yüzme Şampiyonası’nda 200 metre sırtüstü yarışmasında 2:03.02 derecesi ile yıldızlar kategorisinde yeni Türkiye rekorunun sahibi ve bu derece ile sarih yaş şampiyonu oldu. Bu derece ile de Saka, 27 sene evvel Derya Büyükuncu’nun sahibi olduğu rekoru da egale etmiş oldu.


Wlpronet.com yeni giriş adresine iki farklı erişim ile ulaşabilme imkânınız bulunmaktadır. Bu erişim noktaları mobil uygulama ve yeni giriş adresi ile erişim olmaktadır. Her iki alternatifler de siteye erişimi sağlayıp üyelik girişlerini yaparak sitenin çeşitli spor hizmetlerinden fayda sağlayabileceksiniz. Bunlar siteye dair haberler, spor oyunları ve tv özelliği olabilmektedir.
Wlpronet.com sitesi, yeni ve güncel spor haberleri ile takipçilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bu haberlerden birini Fatih Terim’in vermiş olduğu müjde oluşturmaktadır. Fatih Terim, Leızng maçı sonrasında karşılarına çıkan Galatasaray taraftarlarının transfer istediğine, 3 işaretinin yaparak yanıt vermiştir. Yeni sezona 3 transfer olacağını böylelikle açıklamıştır.

Bir önceki yazımız olan WLPRONET.COM - GALATASARAY'IN GOLCÜSÜ LUYİNDAMA! başlıklı makalemizde wlpronet.com artık bu girişi, wlpronet.com cepten giriş ve wlpronet.com güncel adres hakkında bilgiler verilmektedir.

wlpronet.com-galatasaraylı-berke-saka-27-yıllık-rekoru-kırdı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.