WLPRONET.COM – KOSTAS MİTROGLOU’DAN GALATASARAY İÇİN İLK MESAJ

wlpronet.com-kostas-mitrogloudan-galatasaray-için-ilk-mesaj

Galatasaray’ın Marsilya’dan kiralık olarak renklerine bağladığı Kostas Mitroglou, twitter hesabından taraftara ileti gönderdi

Sarı-kırmızılılara gelmekten dolayı mutlu olduğunu belirten Yunan golcü, ilk maçına çıkmayı sabırsızlıkla bekledğini kaydoldu.

Mitroglou açıklasmasında, Kostas Mitroglou, “Burada olduğum için coşkuluyum. Sıcak karşılama için hepinize teşekkür ederim. Oynamaya başlamayı, taraftarlar ve ekibim için en iyisini yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum” dedi


Wlpronet.com yeni giriş adresine iki farklı erişim ile ulaşabilme imkânınız bulunmaktadır. Bu erişim noktaları mobil uygulama ve yeni giriş adresi ile erişim olmaktadır. Her iki alternatifler de siteye erişimi sağlayıp üyelik girişlerini yaparak sitenin çeşitli spor hizmetlerinden fayda sağlayabileceksiniz. Bunlar siteye dair haberler, spor oyunları ve tv özelliği olabilmektedir.
Wlpronet.com sitesi, yeni ve güncel spor haberleri ile takipçilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bu haberlerden birini Fatih Terim’in vermiş olduğu müjde oluşturmaktadır. Fatih Terim, Leızng maçı sonrasında karşılarına çıkan Galatasaray taraftarlarının transfer istediğine, 3 işaretinin yaparak yanıt vermiştir. Yeni sezona 3 transfer olacağını böylelikle açıklamıştır.

Bir önceki yazımız olan RESTBET284.COM EN SON GİRİŞİ başlıklı makalemizde restbet284.com doğru girişi mi?, restbet284.com en yeni girişi mi? ve restbet284.com güncel giriş mi? hakkında bilgiler verilmektedir.

wlpronet.com-kostas-mitrogloudan-galatasaray-için-ilk-mesaj

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.