WLPRONET.COM – LUYİNDAMA’YA KÜFÜR CEZASI!

wlpronet.com-luyindamaya-küfür-cezası-737x400

Galatasaray’ın devre arası transfer yarıyılında transfer ettiği Christian Luyindama, evvelki gün daha önceki ekibine veda etmek için Belçika’ya gitti. Belçika’da Standard Liege – Anderlecht maçını izleyen Kongolu stoper, Anderlecht taraftarlarına el hareketi sürükleyip küfür etmitşti.

Maçın sonunda mikrofonu eline alan Luyindama, Anderlecht tribünlerine bakıp küfür etmiş ve ”O… Anderlecht” demişti.

PARA VE STADYUMA GİRİŞ YASAĞI

Luyindama’nın bu vaka hareketinin ardından ise genç futbolcuya ceza gelmesi gündeme geldi. Belçika medyasının haberine göre Luyindama’ya küfür ettiği için 250 – 5000 Euro arası bir para cezası alması bekleniyor. Ayrıca Luyindama’ya Belçika’da stadyuma giriş yasağı da verilebilir.


Wlpronet.comyeni giriş adresi üzerinden birçok spor hizmetine siz de erişmek istemez misiniz? Spor haberlerini takip etmek, tv özelliğini kullanarak maçlara ait yayınları izlemek ve sitenin mevcut oyunları ile para kazanmak için sitenin ana sayfasına girişi sağlayıp üyelik oluşturmanız gerekecektir. Bu işlemi internet adresi aracılığı ile ya da sitenin pratik ve hızlı hizmeti olan androıd uygulamasını kullanarak yapabilirsiniz.
Wlpronet.com sitesi, takımlara ait güncel haberleri sürekli olarak sayfaya eklemektedir. Bu haberlerden biri de Galatasaray’ın şaşırtıcı gelişmesi olmuştur. Galatasaray, transfer konusunda yaptığı bir açıklamada Marcao transferinin sağlandığını belirtmişti. İlerleyen zamanlarda yapılan açıklamalar sonrasında bu transferin henüz resmiyet kazanmadığı açıklamalarında bulunuldu. Gerçekler su yüzüne çıktı.

Bir önceki yazımız olan WLPRONET.COM BU ADRES GİRİŞ başlıklı makalemizde wlpronet.com bu giriş adresi mi oldu?, wlpronet.com doğru girişi mi? ve wlpronet.com güncellenen adresi mi? hakkında bilgiler verilmektedir.

wlpronet.com-luyindamaya-küfür-cezası

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.