WLPRONET.COM – SEFEROVİC: “GALATASARAY MAÇINI KAZANMAYA GELDİK”

wlpronet.com-seferovic-galatasaray-maçını-kazanmaya-geldik-700x415

UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda Galatasaray ile karşılaşacak olan Benfica’nın golcü oyuncusu Haris Seferovic basın buluşmasında söylemelerde bulundu.

Galatasaray’ın gücünün şuurunda olduklarını kaydolan Seferovic, “Galatasaray iyi bir ekip ama yarın iyi bir netice bekliyoruz. İyi bir form vaziyetimiz var, Galatasaray’a da hürmet dinliyoruz. Kendimize güveniyoruz ve iyi oynayıp, iyi bir skorla parçalamayı umuyoruz” ifadelerini kullandı.

Kazanmayı kastettiklerini belirten İsviçreli golcü, “Buraya kazanmaya geldik. Karşımızdaki ekip de hipotezimize göre böyle düşünüyor. Galatasaray da iyi bir ekip, iyi oyuncuları var. Büyük bir maç, ciddi bir çarpışma olacak” diye konuştu.


Wlpronet.com yeni giriş adresini ziyaret edenleri oldukça çeşitli spor sitesi imkânları beklemektedir. Bu imkânlar sayesinde spor gelişmeleri hakkında en güncel bilgiye sahip olunabilirken spor bahis oyun seçenekleri kullanılarak da para kazanma ve aynı zamanda da eğlenebilme fırsatına da sahip olunabilecektir. Site yönetimi tüm özel spor hizmetlerini en üst düzey standartlar dahilinde hazırlamış ve sayfası üzerinden sporseverlere sunmuştur.
Wlpronet.com sitenin en değerli imkânı, en güncel spor haberlerini yayınlayabiliyor olmasıdır. Bu haberler ana sayfa üzerinden erişim sağlanabilecek nitelikte olmaktadır. Fenerbahçe, ünlü ve kadim oyuncularında Lefter’i, ölüm yıldönümünde törenle andı. Fenerbahçe’nin en değerli ve kadim oyuncularından Lefter için hazırlanan video duygulu anlara sahne oldu.

Bir önceki yazımız olan WLPRONET.COM - başlıklı makalemizde wlpronet.com artık yenidir, wlpronet.com bu adresten girebilirsiniz ve wlpronet.com tib sonrası güncellendi hakkında bilgiler verilmektedir.

wlpronet.com-seferovic-galatasaray-maçını-kazanmaya-geldik

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.