WLPRONET.COM – SEMİH KAYA’DAN FENERBAHÇE’YE CEVAP GİBİ PAYLAŞIM

wlpronet.com-semih-kayadan-fenerbahçeye-cevap-gibi-paylaşım

Galatasaray‘ın devre arasında tekerrür kadrosuna kattığı Semih Kaya, Kasımpaşa’yı 4-1 mağlup ettikleri gayretin ardından Fenerbahçe yollaması yaptı.

27 yaşındaki oyuncu, Fenerbahçe’nin Benfica’ya 2-1 mağlup oldukları karşılaşma sonrasında Serdar Aziz’in en önde olduğu bir ekip resmini paylaşarak yaptığı “İyi geceler Fenerbahçe ailesi” iletisine yanıt kalitesinde “İyi mi geceler?” diye ileti gönderdi.


Wlpronet.comyeni giriş adresi, kullanmakta olduğu özellikleri ile spor takipçilerine en güncel, en kazançlı ve en yeni spor hizmetlerini sunmaktadır. Takipçiler bir taraftan spor haberlerinin takibini yaparken, diğer taraftan da oyunlarla para kazanma şansına sahip olabileceklerdir. Yalnızca bunlar da değil, aynı zamanda oynanan maç görüntülerini de izlemek site imkânları sayesinde olası olabilmektedir.
Wlpronet.com spor haberlerinin en yeni ve güncel bilgilerine sitede bulunabilmeniz mümkün olabilmektedir. Galatasaray, daha önce aldığı bir kararla, takıma iki isim eklemişti. Galatasaray son açıklamasında, Marcao ve Taşdemir oyuncu eklemesinin yanına bir isim daha ekleneceğini belirtmiştir. Yeni futbolcu isimlerinin yeni sezonda başarılı sonuçlar yaşatacağına olan inançlar üst düzeyde olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan RESTBET286.COM - AKHİSARSPOR'DA GALATASARAY ÖNCESİ İKİ KAYIP başlıklı makalemizde restbet286.com az önce güncellendi, restbet286.com son adresi ve restbet286.com yenilenen adresi hakkında bilgiler verilmektedir.

wlpronet.com-semih-kayadan-fenerbahçeye-cevap-gibi-paylaşım

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.